Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir bünyetur. Alım, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk esenlığı ve emrazı konularında ortaklaşa iş yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik eylemek bağırsakin çdüzenışır. Alım, çocuk esenlığı konularında marifet, bilimsel taharri ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik etmektedir. Alım, çocuk hakları ve esenlıklı bir ömür bağırsakin zaruri olan ortamların yaratılması konularında çdüzenışmalar yapmaktadır. Kocaman sükseya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devir Temelkanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve emrazı konularında küresel ortaklaşa iş içinde olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik eylemek ve çocuk esenlığının vürutmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, bilimsel taharri ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik eylemek bağırsakin çdüzenışır. Alım, çocuk esenlığı mevzularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını uyma eder. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir ömür bağırsakin zaruri olan ortamların yaratılması konularında da çdüzenışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada balaban alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Alım, çocukların esenlıklı ve adil bir ömür bağırsakin zaruri olan fiziksel, duygusal ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik eder ve bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerini teşvik eder. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir ömür sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzındaki uzmanların ve boşlukştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve emrazı konularında bili paylaşmasını teşvik eder. Alım, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında küresel bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en düzgün uygulamaları belirler. Alım, çocuk esenlığı konularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Alım, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri bağırsakin çdüzenışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde temameler yaparak çocukların daha düzgün bir müstakbel içinde yaşamaları bağırsakin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir ömür bağırsakin zaruri olan ortamlar konularında çdüzenışır. Alım, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, duygusal ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik eder. Bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine imkân tanılamayan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://pansiyonlar.name.tr/ https://antivirusyazilimlari.name.tr/ https://protezdis.name.tr/ https://sanalgerceklik.name.tr/ https://geyiksohbet.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al puff bar satın al